Glückspilze JIDÁŠOVO UCHO - BIO AURICULARIA AURICULA 120 KAPSLÍ

Doprava za 1,- (v březnu na PPL výdejní místo)
Značka: glückspilze
820 Kč –10 %
61 judasohr pulver bio auricularia auricula judae bio pilzpulverkapseln 120 stk (1)
820 Kč –10 % 738 Kč
Skladem

Prášek z organických hub v nejvyšší koncentraci. Naprosto čitý, bez aditiv a chemické, radioaktivní a mikrobiální kontaminace. Je v rostlinných kapslích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glückspilze JIDÁŠOVO UCHO - AURICULARIA AURICULA 120 KAPSLÍ to jsou BIO PRÁŠKOVÉ KAPSLE Z JIDÁŠOVA UCHA, které obsahují všechny složky Auricularia auricula v přirozené koncentraci a složení.

Po sklizni jsou houby šetrně vysušeny (při teplotě pod 35 ° C) a poté rozemlety na ultrajemnou velikost. Tato technika je také známá jako „shellbroken process“. To znamená, že buněčné stěny jsou rozbity. To je nutné, protože houby mají velice tvrdé buněčné stěny skládající se z chitinu, který lidské tělo nedokáže zpracovat. Proto je tento speciální proces zpracování velmi důležitý, aby tělo mohlo absorbovat veškerý žádoucí obsah houby. Pokud použijete houbový prášek, získáte celé spektrum Auricularia auricula.

 

 OBSAH KAPSLE: 

300 mg prášku z organických hub, 95 mg tobolky z rostlinné celulózy. 

BIO, BEZ LAKTÓZY, BEZ LEPKU, VEGAN, ORGANIC

Užívejte 2krát denně 2 nerozkousané kapsle zapít vodou. (ideálně 30 min. před jídlem)

KAPSLE LZE OTEVŘÍT A JEJÍ OBSAH VYSYPAT DO NÁPOJE. 

O houbě:

Rozšíření a přirozené prostředí v přírodě: 
Hlavně na odumřelých nebo nemocných listnatých stromech (bříza, dub, jilm, ořech, mango, nejčastěji na starších stromech), zřídka na smrku. Široce používán po celém světě.

Auricularia, známá v Asii jako Mu-Err, se používá jako oblíbená přísada do polévek a medicíny již více než 1500 let. Houba obsahuje mnoho stopových prvků, jako je B. draslík, vápník, železo, hořčík, fosfor, křemík a zinek. Mnoho cenných bílkovin a dalších bioaktivních látek z něj dělá zajímavou léčivou houbu. Má však mnoho dalších pozitivních složek, z nichž většina dosud nebyla identifikována. Tato houba je v Evropě známá také od 16. století. Britský botanik a odborník na léčivé byliny John Gerard popsal tuto houbu již v roce 1597. Doporučuje připravit esenci vařením Auricularia v mléce a následným namočením do piva. Tento nápoj údajně působí proti bolesti v krku (Harding 2008, s. 173). Tradične se používá pro svoje antikoaguační a protizánětlivé účinky. Věří se, že může mít vliv na správnou funkci srdečního svalu a udržovat hladinu inzulínu v normě.

UPOZORNĚNÍ 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Při těhotenství, kojení, užívání léků se poraďte se svým lékařem dříve, než začnete přípravek používat. Podávání dětem do 3 let doporučujeme konzultovat s lékařem.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Informace o účincích vitálních hub včetně provedených lékařských studií jsou volně přístupné na internetu. 

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: