Living Nutrition SYMBIOTICS REGENESIS - FERMENTOVANÁ SYMBIOTIKA S ARTYČOKEM A ČEKANKOU

715 Kč
Skladem

Vícedruhová BIO symbiotika na organické bázi biotik, enzymů a nutritivních látek určená zejména na podporu regenarace střevní mikroflory po použití antibiotik.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Living Nutrition SYMBIOTICS REGENESIS - FERMENTOVANÁ SYMBIOTIKA S ARTYČOKEM A ČEKANKOU jsou doplněk stravy bohatý na enzymy a mikroorganismy, s obsahem BIO ARTYČOKU a ČEKANKY určená pro regeneraci střevní mikroflory.


Unikátní a účinná symbiotika Kefi-soya™ fermentovaná s 35 kmeny lactobacilů.


Nejvyšší bio-dostupnost díky této unikátní fermentaci - tělo dokonale vstřebá obsažené živiny.


Šetrně lyofilizované potraviny- vakuově sušené mrazem pro zachování veškerých živin.


Složení vytvořeno britským kvalifikovaným výživovým poradcem.


Symbiotika představují novou účinnější generaci doplňků výživy, ve které se spojují pozitivní účinky prebiotik s probiotiky. Proč název symbiotika? Symbióza představuje blízký vztah různých organismů uvnitř ekosystému, které se harmonicky doplňují ku vzájemnému prospěchu. V případě YOUR FLORA se jedná o prebiotické nosiče v podobě sušeného ovoce a zeleniny, a probiotické kultury v podobě 35 kmenů Lactobacillů a Bifidobakterií - Kefi-soya™.


Výsledný pozitivní efekt této symbiózy umožňuje živým bakteriím lépe přežít v lidském střevě a správně jej kolonizovat, protože lidský organismus nedokáže střevní mikroflóru dostatečně obnovit sám. Její populace se navíc snižuje s přibývajícími roky, stresem, nevhodným stravováním, konzumací alkoholu a drog, kouřením či léky typu antibiotika a chemoterapeutika.
Tyto kombinované přípravky pomáhají při různých střevních a zažívacích potížích spojených s užíváním antibiotik, při průjmu či zácpě, a obecně přispívají ke zlepšení celkové imunity a zdraví.


Your Flora REGENESIS (ang. regenerace) byl vyvinut jako výživový doplněk stravy pro jedince, kteří mají potíže s pomalým zažíváním a pro podporu regenarace střevní mikroflory speciálně po použití antibiotik. Nejlépe funguje, když se vezme s jídlem. Funkci prebiotik zde zastupují zelenina artyčok a čekanka.
Symbiotická směs YOUR FLORA dodává tělu kompletní žijící ekosystém mikroorganismů a živin = tělo tak získává maximální množství aktivované výživy bez kompromisů.


PROČ ZVOLIT YOUR FLORA KEFI-SOYA™ SYMBIOTIKA?


Kefírový styl kvašení po malých dávkách po dobu jednoho měsíce.
Vyrobeno s 35-ti kmeny důležitých mikroorganismů.
Obsahuje více jak 1 miliardu živých probiotických bakterií (CFU) v době výroby.
Zajišťuje kompletní eko-systém celostních potravin.
Bohatý na biodostupné živiny a enzymy.
Kvašené sójové potraviny jako jsou miso, tempeh nebo natto se konzumují po staletí a jsou považované za cenný zdroj přírodních biotik a bílkovin pro vegetariány a vegany.
100% čistota všech produktů Living Nutrition je garantována bez použití jakýchkoliv umělých přísad, pojiv nebo jiných pomocných látek. Produkty living nutrition jsou vegan a certifikovány BIO, britskou Soil Association Organic.

 

DÁVKOVÁNÍ
Dospělí: 1-3 kapsle denně po jídle.
UPOZORNĚNÍ
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není vhodný jako náhrada pestré stravy a náhrada vyvážené diety. Jste-li v ošetřování (nemocní), těhotná nebo plánující těhotenství, konzultujte užívání výrobku s lékařem.

SLOŽENÍ(Fermented, Freeze Dried) *Soymilk (Glycine Max), *Artichoke (Cynara Scolymus L.) Leaf, *Chicory (Cichorium Intybus) Root, Vegetable Cellulose Capsule (Hydroxypropyl Methyl Cellulose).

*Certifikováno BIO od Soil Association Organic UK.

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

3 kapsle obsahují:
Kefi-SOYA™ (Fermentované, mrazem sušené BIO sójové mléko):       400 mg
BIO Artyčok - list                                                                                   400 mg
BIO Čekanka - kořen                                                                             400 mg
  • Bez přídavných látek a konzervantů.
  • Produkt neobsahuje pšenici, lepek, mléčné stopy a sóju.
  • Vhodné pro vegetariány a vegany.

 

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: