Living Nutrition SYMBIOTICS SENSITIVE - FERMENTOVANÁ SYMBIOTIKA S MÁTOU A MEDUŇKOU

715 Kč
Skladem

Směs BIO probiotik, prebiotik a enzymů pro pomoc s problémy citlivého zažívání. S 1 miliardou živých probiotických bakterií pouze z rostlinných zdrojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Living Nutrition SYMBIOTICS SENSITIVE - FERMENTOVANÁ SYMBIOTIKA S MÁTOU A MEDUŇKOU jsou doplněk stravy bohatý na enzymy a mikroorganismy, s obsahem BIO MÁTY PEPRNÉ a BIO MEDUŇKY LÉKAŘSKÉ. Pomáhají s citlivému zažívání k uvolnění od zažívacího stresu a regulaci symptomů poruch trávení.


Unikátní a účinná symbiotika Kefi-soya™ fermentovaná s 35 kmeny lactobacilů.
Nejvyšší bio-dostupnost* díky této unikátní fermentaci - tělo dokonale vstřebá obsažené živiny.
Šetrně lyofilizované potraviny - vakuově sušené mrazem pro zachování veškerých živin.
Symbiotika představují novou účinnější generaci doplňků výživy, ve které se spojují pozitivní účinky prebiotik s probiotiky.

Symbióza představuje blízký vztah různých organismů uvnitř ekosystému, které se harmonicky doplňují ku vzájemnému prospěchu. V případě YOUR FLORA se jedná o prebiotické nosiče v podobě sušeného ovoce a zeleniny, a probiotické kultury v podobě 35 kmenů Lactobacillů a Bifidobakterií - Kefi-soya™.


Výsledný pozitivní efekt této symbiózy umožňuje živým bakteriím lépe přežít v lidském střevě a správně jej kolonizovat, protože lidský organismus nedokáže střevní mikroflóru dostatečně obnovit sám. Její populace se navíc snižuje s přibývajícími roky, stresem, nevhodným stravováním, konzumací alkoholu a drog, kouřením či léky typu antibiotika a chemoterapeutika.
Tyto kombinované přípravky pomáhají při různých střevních a zažívacích potížích spojených s užíváním antibiotik, při průjmu či zácpě, a obecně přispívají ke zlepšení celkové imunity a zdraví.


Your Flora SENSITIVE (česky citlivý) byl vyvinut jako výživový doplněk stravy pro ty z vás, které trápí citlivé zažívání/ podrážděné střevo. Pro nejlepší výsledek je vhodné jej požít zhruba půl hodiny před jídlem.
Pro podrážděné střevo jsou charakteristické bolesti břicha, které po stolici zmizí. Často jsou to také průjmy doprovázené bolestmi, nafouknuté břicho, kdy se vzduch hromadí hlavně ve střevech, nebo také hleny ve stolici.
Aby se vašemu střevu dobře dařilo a trávení nebylo problematické, je nutné dodržovat pár základních pravidel při stravování. Jíst vyváženě a pestře se spoustou syrové zeleniny a ovoce, zahrnout do stravy fermentované výrobky, jíst pomalu a pořádně žvýkat. Důležité je se hýbat, tzn. chodit, dělat břišní cviky a podobné aktivity, které střeva tzv. rozhýbají. Také je důležité pít hodně vody.
SENSITIVE obsahuje kromě probiotckých kultur ve formě Kefi-SOYA™ také prebiotika ve formě mrazem sušené BIO máty peprné a BIO meduňky lékařské.
Symbiotická směs YOUR FLORA dodává tělu kompletní žijící ekosystém mikroorganismů a živin = tělo tak získává maximální množství aktivované výživy bez kompromisů.

PROČ YOUR FLORA KEFI-SOYA™ SYMBIOTIKA?
Kefírový styl kvašení po malých dávkách po dobu jednoho měsíce.
Vyrobeno s 35-ti kmeny důležitých mikroorganismů.
Obsahuje více jak 1 miliardu živých probiotických bakterií (CFU) v době výroby.
Zajišťuje kompletní eko-systém celostních potravin.
Bohatý na biodostupné živiny a enzymy.
Kvašené sójové potraviny jako jsou miso, tempeh nebo natto se konzumují po staletí a jsou považované za cenný zdroj přírodních biotik a bílkovin pro vegetariány a vegany.
100% čistota všech produktů Living Nutrition je garantována bez použití jakýchkoliv umělých přísad, pojiv nebo jiných pomocných látek. Produkty living nutrition jsou vegan a certifikovány BIO, britskou Soil Association Organic.

DÁVKOVÁNÍ
Dospělí: 1-3 kapsle denně s jídlem nebo bez jídla.

UPOZORNĚNÍ
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není vhodný jako náhrada pestré stravy a náhrada vyvážené diety. Jste-li v ošetřování (nemocní), těhotná nebo plánující těhotenství, konzultujte užívání výrobku s lékařem.

SLOŽENÍ(Fermented, Freeze Dried) *Soymilk (Glycine Max), *Peppermint (Mentha Piperita) Leaf, *Lemon Balm (Melissa Officinalis) Leaf, Vegetable Cellulose Capsule (Hydroxypropyl Methyl Cellulose).

*Certifikováno jako „BIO“ od Soil Association Organic UK.

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

3 kapsle obsahují:
Kefi-SOYA™ (Fermentované, mrazem sušené BIO sójové mléko):     400 mg
BIO, mrazem sušená, máta peprná                                                     400 mg
BIO, mrazem sušená, meduňka lékařská                                            400 mg
  • Bez přídavných látek a konzervantů.
  • Produkt neobsahuje pšenici, lepek, mléčné stopy a sóju.
  • Vhodné pro vegetariány a vegany.

 

 

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: