Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Mikroveda ProBiotiX CLEAN čisticí prostředek 1l

Značka: MikroVeda
240 Kč
Skladem

Šetrný k pokožce a prospěšný pro životní prostředí. 100% přírodní, bez chemikálií, rozložitelný, odstraňuje nepříjemné pachy a odstraňuje organické nečistoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mikroveda ProBiotiX CLEAN čistící prostředek 1l je plně přírodní univerzální čisticí prostředek na bázi účinných mikroorganismů, s extraktem z pomerančové kůry. Je zcela biologicky odbouratelný a velmi úsporný, protože jej lze před použitím zředit vodou. Umožňuje širokou škálu použití. Má svěží pomerančovou vůni, je 100% přírodní a zcela bez chemie, odstraňuje nepříjemné pachy a dokonce i organické nečistoty. Je vhodný pro čištění v domácnosti. Účinný na trouby, sporáky, okna, matrace, skvrny na kobercích,  čalounění, zbavuje pachů z domácích zvířat a mnoho dalšího.

ProbiotiX CLEAN je plně biologický a mikrobiologický univerzální čisticí prostředek s vůní pomeranče  z kontrolovaného ekologického pěstování, který byl jemně fermentován. ProbiotiX CLEAN odstraňuje nečistoty a mastnotu ze všech povrchů, i když jsou silně znečištěné. Přitom je šetrný k pokožce i životnímu prostředí a lze jej používat bezpečně. Probiotix CLEAN má vlastní charakteristickou vůni. Je vynikající směsí krásné vůně pomerančů a silných čisticích kultur. Při použití studené vody převládá pomerančová vůně.

Není problematický pro životní prostředí jako běžné čisticí a prací prostředky. Mikrobiologické složení ProbiotiX CLEAN dokonce podporuje čištění vody v čistírnách odpadních vod.

Doporučení pro použití a dávkování:

Biologický čisticí prostředek lze v zásadě použít na všechny povrchy, které lze čistit mokrou nebo vlhkou cestou a které vyžadují pravidelné nebo jednorázové čištění a údržbu. Díky antistatickému účinku se nové nečistoty neusazují tak rychle znovu. Nově vzniklá špína dokonce slouží jako živina pro zbývající mikroorganismy. Vhodný například k čištění podlah, oken, zrcadel, dlaždic, plastových povrchů, lakovaných ploch, sanitárního vybavení (umyvadel, van a sprchových vaniček, toalet, klik dveří, sporáků a mnoha dalších).

Běžné čištění povrchů: do rozprašovače 10 ml přípravku ProbiotiX a 500 ml studené čisté vody a nastříkejte na vlhký hadřík.

Odstranění silných nečistot: silné nečistoty nastříkejte přímo neředěným roztokem ProbiotiX CLEAN. Poté nechte působit dvě minuty a otřete vlhkým hadříkem. V případě potřeby otřete suchým hadříkem.

Čištění v kuchyni: Díky svému účinku štěpení mastnoty lze ProbiotiX CLEAN velmi dobře použít v kuchyni, například při čištění sklokeramických varných desek, sporáků, trub nebo grilovacích roštů. Nastříkejte na znečištěné povrchy a nechte mikroorganismy během několika minut vykonat svou práci.

Pro mytí a čištění oken: smíchejte 10 ml ProbiotiX CLEAN s 5 litry vody o maximální teplotě 40 °C a použijte jako vodu na mytí oken.

Praní prádla: snižte množství pracího prostředku na polovinu předepsané dávky a do pračky přidejte dalších 15 ml ProbiotiX CLEAN.

Mytí interiéru a exteriéru automobilu a mytí částí motoru: ProbiotiX CLEAN lze použít i pro mytí automobilu. Pro tento účel se ProbiotiX CLEAN nastříká na ráfky a jiné silně znečištěné povrchy. Po několika minutách lze povrchy očistit teplou čisticí vodou (10 ml přípravku ProbiotiX CLEAN se smíchá s 5 litry teplé vody o maximální teplotě 40 °C), povrchy lze očistit hadříkem nebo houbou. V případě potřeby lze po čištění čištěné plochy důkladně opláchnout vodou.

Odstranění zápachu: zápach lze také velmi účinně odstranit pomocí přípravku ProbiotiX CLEAN. Mnoho takzvaných "zlepšovačů vzduchu v místnosti" pouze chemicky překrývá existující pachy nebo díky svému antibakteriálnímu účinku narušuje přirozenou mikrobiální rovnováhu. Využijte čisticího účinku na vzduch v místnosti a nastříkejte neředěný ProbiotiX CLEAN na toaletu nebo přímo do bot (sportovní obuv, pracovní obuv), botníků, v místnostech i několikrát (lze odstranit i silné pachy, např. z cigaretového kouře a domácích zvířat).

K odstranění roztočů a organických zbytků v posteli: postříkejte matrace a lůžkoviny, abyste odstranili nebo omezili výskyt roztočů a organických zbytků, jako jsou kožní vločky.

K odstranění plísní: ideální je také postřik proti plísním. Ty se účinně odstraňují - ale pozor: příčinu, například vlhké stěny nebo tepelné mosty, je samozřejmě třeba řešit samostatně. Vhodné je také pravidelné postřikování sprchového koutu. Kvasinky obsažené v přípravku ProbiotiX kolonizují citlivé uzavřené prostory a snižují výskyt plísní. Při prvním použití se doporučuje antibakteriálně vyčistit místa ve sprše napadená plísní a po opláchnutí čistou vodou je vytřít do sucha a poté nastříkat neředěný přípravek ProbiotiX CLEAN.

Ucpané a zapáchající odtoky: po postřiku jsou odtoky osídleny pozitivními mikroorganismy a zabraňují hnilobným a zapáchajícím procesům. Bakterie navíc zabraňují korozi.

Skladování: v případě potřeby je možné odvádět vodu z odtoků do kanalizace. Tvorba oxidu uhličitého může způsobit mírný přetlak v lahvi. Po odebrání tekutiny láhev uprostřed jemně stlačte, aby v ní zůstalo co nejméně vzduchu, a podpořila se tak její trvanlivost. Pro správné skladování uchovávejte láhev na tmavém a chladném místě (bez mrazu): optimální je teplota +8 - 25 °C a nepřístupnost dětem.

ProbiotiX CLEAN působí přirozeně. Média a reklama nám neustále tvrdí, že bakterie jsou zodpovědné za znečištění a zápach, a proto by měly být pokud možno eliminovány dezinfekčními prostředky. Problémem těchto informací je, že první část je možná pravdivá, ale druhá část rozhodně ne!

ProbiotiX CLEAN má zcela jiný přístup k hygieně a nabízí alternativní řešení. Místo toho, aby povrchy sterilizoval, tj. zničil všechny bakterie, např. dezinfekcí, používá pozitivní mikroorganismy (včetně vybraných bakterií mléčného kvašení, probiotických mikroorganismů, kvasinek a fotosyntetických bakterií ) v souladu s principem dominance k pozitivnímu osídlení všech prostor v domácnosti a k vytlačení negativních bakterií, které mohou způsobovat i zápach.

UPOZORNĚNÍ:

 

Výrobce může bez upozornění změnit složení nebo dávkování. Vždy je potřeba řídit se aktuálními informacemi na výrobku.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené organizací SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: