Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Modern Native Grass-fed hovězí slezina 180 kapslí

Značka: Modern Native
1 429 Kč
Skladem

Slezina obsahuje nejvíce hemového železa a vitaminu C ze všech orgánů. Sušená mrazem si uchovává všechny živiny a přirozeně tak podporuje zdravé cévy a imunitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modern Native Grass-fed hovězí slezina 180 kapslí je výjimečná svým nesmírně bohatým obsahem hemového železa. Tato forma železa se v našem těle vstřebává mnohem lépe než železo nehemové. Váže se na hemoglobin a myoglobin a podporuje tvorbu červených krvinek. Obsahuje také velké množství vitaminu C, který podporuje dobrý stav cév a napomáhá imunitnímu systému. Kromě toho vitamin C také stimuluje vstřebávání železa. Slezina z volně pasoucího se skotu obsahuje také bílkoviny a peptidy, které se vyskytují výhradně ve slezinné tkáni, např. alkylglyceroly (AKG).

V případě dotazů využijte naši poradnu.

Složení: Mrazem sušená hovězí slezina. Kapsle hovězí želatina.

 Nutriční hodnoty:

Doporučení dávkování: 6 kapslí denně (3000 mg). 6 kapslí přibližně odpovídá 15 gramům čerstvého orgánového masa. Kapsle lze otevřít a jejich obsah přimíchat do jídla.

Slezina pochází z plně travou krmeného skotu z Nizozemska. Díky tomu, že krávy jsou chovány na přirozených pastvinách a je o ně dobře postaráno, jsou živiny optimálně zachovány a vy získáváte kvalitnější maso z orgánů. Ty jsou nejprve lyofilizovány, čímž se odstraní téměř veškerá vlhkost a živiny zůstanou zachovány v jejich přirozené formě. Poté se sušené kousky rozemelou na prášek a naplní do kapslí bez jakýchkoli přísad.

Upozornění: 

Doplněk stravy.

Skladujte v chladu a suchu.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: