Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

MyoTec MSM 300g

Značka: MyoTec
349 Kč
Skladem

100% přírodní kloubní výživa působí jako antioxidant, zabraňuje opotřebení chrupavky a pomáhá při nadměrné fyzické zátěži. Používá se také při bolestech svalů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MSM 300g od MyoTec je doplněk stravy s obsahem čisté formy MSM (methylsulfonylmethan) vhodný i pro vegany. Methylsulfonylmethan má pozitivní vliv na kosti, klouby a kloubní chrupavku a používá se i při bolestech svalů. Funguje jako antioxidant, zabraňuje kloubnímu opotřebení a pomáhá udržovat kondici kostí a kloubů při nadměrné fyzické zátěži. Pozitivně ovlivňuje stav kůže.

 
O značce MyoTec
 
Pokud je vaším prvořadým cílem kvalita, čistota a výběr jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.
 
 
Balení: 300 g
 
Dávkování: Smíchejte 5 g s vodou. Berte 1 dávku denně.
 
 
Složení: 100% methylsulfonylmethan prášek
 

Upozornění: 

Doplněk stravy. 

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah slunečního záření, v těsně uzavřeném obalu. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
 

 
Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.
 
Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: