SMIDGE™ INFANT PROBIOTIC 15G VČETNĚ DÁVKOVACÍ LŽIČKY

Značka: Smidge
2 395 Kč
na objednání do 2dnů

Sypká, nejúčinnější a nejšetrnější probiotika pro miminka, dříve označována jako GUTPRO INFANT. Neobsahují běžné alergeny, přidaná barviva ani konzervanty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMIDGE™ INFANT PROBIOTIC 15G VČETNĚ DÁVKOVACÍ LŽIČKY jsou sypká probiotika (DŘÍVE GUTPRO INFANT) vytvořena na míru těm nejcitlivějším osobám a nejmenším dětem. Probiotika obsahují o jeden kmen méně než GutPRO a bifidobakterie infantis tvoří 50 % obsahu a jsou méně potentní. SMIDGE™ INFANT jsou proto vhodná od narození až po batolecí věk nebo pro osobi s velmi citlivým zažíváním.

Stejně jako probiotika GutPro Powder neobsahují ani Smidge™ Infant žádné přísady - pouze čistý probiotický prášek. 

K balení je přiložena dávkovací odměrka a není nutné dokupovat set lžiček.

SLOŽENÍ:  kmeny bakterií: Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus salivarius.

Prášek Smidge™ neobsahuje žádné běžné alergeny: mléko / kasein, vejce, ryby, měkkýše, ořechy, arašídy, pšenice / lepek, kukuřice, kvasinky a sójové boby. Neobsahuje přidaná barviva, konzervanty ani vonné látky.

1 odměrná lžička (přiložena) obsahuje 1,45 a více miliard CFU (kolonií tvořících jednotek).

Počet doporučených dávek v balení: 750 dávek 

POUŽITÍ 

Dětem podávejte jedenkrát denně spolu s jídlem nebo dle doporučení odborníka 1 odměrnou lžičku (přiložena). Začněte s menším množstvím a postupně navyšujte. Více naleznete v přiloženém návodu.

Skladování: Uchovávejte v lednici s pevně uzavřeným víčkem. Nevyndavejte absorbent vlhkosti. Používejte jen čisté a především suché nástroje. Vlhkost vadí probiotikům především.

Upozornění

Probiotika obsahují aktivní lyofilizované (mrazem sušené) bakterie. Skleněná láhvička je vaukově uzavřena. Do obalu se tedy nemůže dostat vlhkost, která probiotika může znovu oživit a NEOTEVŘENÁ jsou stabilní i při pokojové teplotě. Výrobce deklaruje, že po dobu převozu nedojde ke snížení účinosti probiotik.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Dotaz 17.10.2023 08:37
Dobrý den, mám probiotika déle než rok a zřejmě se do skleničky dostala vlhkost. Prášek není sypký a má nažloutlou barvu. Jsou probiotika stále aktivní? Děkuji za odpověď.
Odpovědět