Sonett tekuté leštidlo do myčky

Značka: Sonett
od 139 Kč

Zvolte variantu

Perfektní doplňek SONETT Tablet, SONETT Prášku do myčky a SONETT Regenerační solí pro 100% čisté a lesklé nádobí. Brání stékání vody a tvorbě usazenin.

Detailní informace

500 ml
Skladem
139 Kč
10 l
na objednání do 2dnů
1 999 Kč

Detailní popis produktu

Sonett tekuté leštidlo do myčky brání nadměrnému usazování vodního kamene a pomáhá tak dosáhnout čistého a lesklého nádobí. Změkčuje vodu. Je skvělým doplňkem se Sonett práškem do myčky. Vhodné pro všechny domácí myčky na nádobí v kombinaci se SONETT Tabletami nebo SONETT Práškem do myčky a SONETT Regenerační solí. Speciální složení ze snadno odbouratelných látek usnadňuje stékání vody z nádobí a zamezuje tak usazování vápenných skvrn na příborech, skleněném i nerezovém povrchu.

Biologické odbourávání:
Etanol se v nepatrných množstvích vyskytuje i v přírodě. Je rychle a 100% odbouratelný na oxid uhličitý a vodu, dostane-li se do odpadní vody. Při výrobním procesu cukrových tenzidů se spojí části cukru a tuku takovým způsobem, že zůstane zachována vnitřní molekulární struktura. Proto mohou mikroorganismy tyto tenzidy bez problémů rychle a úplně odbourat.

Země původu: Německo

Složení: Rostlinný alkohol (ethanol) 5 – 15 %, deriváty ricinového oleje 15 – 30 %, cukerný tenzid 1 – 5 %, vířená voda do 100 %.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: