Living Nutrition Fermentovaná synbiotika s baobabem a banánem - Your Flora Family

715 Kč
Skladem

YOUR FLORA FAMILY je unikátní směs enzymů, probiotik a živin v kapslích. Nejlepší pro zdraví trávicího systému celé rodiny. S obsahem BIO BAOBABU a BIO BANÁNU.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Living Nutrition SYMBIOTICS FAMILY - BIO FERMENTOVANÁ SYMBIOTIKA PRO DĚTI I DOSPĚLÉ jsou doplněk stravy bohatý na enzymy, probiotika a výživné látky pro trávení.  S obsahem BIO BAOBABU a BIO BANÁNU pro zdravou trávící soustavu celé rodiny včetně dětí.

Unikátní a účinná symbiotika Kefi-soya™ fermentovaná s 35 kmeny lactobacilů.
Nejvyšší vstřebatelnost díky této unikátní fermentaci - tělo dokonale vstřebá obsažené živiny.
Šetrně lyofilizované potraviny- vakuově sušené mrazem pro zachování veškerých živin.

Složení vytvořeno britským kvalifikovaným výživovým poradcem. Symbiotika představují novou účinnější generaci doplňků výživy, ve které se spojují pozitivní účinky prebiotik s probiotiky. Proč název symbiotika? Symbióza představuje blízký vztah různých organismů uvnitř ekosystému, které se harmonicky doplňují ku vzájemnému prospěchu. V případě YOUR FLORA se jedná o prebiotické nosiče v podobě sušeného ovoce a zeleniny, a probiotické kultury v podobě 35 kmenů Lactobacillů a Bifidobakterií - Kefi-soya™.
Výsledný pozitivní efekt této symbiózy umožňuje živým bakteriím lépe přežít v lidském střevě a správně jej kolonizovat, protože lidský organismus nedokáže střevní mikroflóru dostatečně obnovit sám. Její populace se navíc snižuje s přibývajícími roky, stresem, nevhodným stravováním, konzumací alkoholu a drog, kouřením či léky typu antibiotika a chemoterapeutika.
Tyto kombinované přípravky pomáhají při různých střevních a zažívacích potížích spojených s užíváním antibiotik, při průjmu či zácpě, a obecně přispívají ke zlepšení celkové imunity a zdraví.
Výživový doplněk stravy Your Flora FAMILY (ang. RODINA) byl vyvinut pro každodenní užívání celou rodinou, včetně těch nejmenších. Může se podávat kdykoliv. Funkci prebiotik zastupují BIO sušený baobab a banán.
Symbiotická směs YOUR FLORA dodává tělu kompletní žijící ekosystém mikroorganismů a živin = tělo tak získává maximální množství aktivované výživy bez kompromisů.

PROČ ZVOLIT YOUR FLORA KEFI-SOYA™ SYMBIOTIKA?

  • Kefírový styl kvašení po malých dávkách po dobu jednoho měsíce.
  • Vyrobeno s 35-ti kmeny důležitých mikroorganismů.
  • Obsahuje více jak 1 miliardu živých probiotických bakterií (CFU) v době výroby.
  • Zajišťuje kompletní eko-systém celostních potravin.
  • Bohatý na biodostupné živiny a enzymy.
  • Kvašené sójové potraviny jako jsou miso, tempeh nebo natto se konzumují po staletí a jsou považované za cenný zdroj přírodních biotik a bílkovin pro vegetariány a vegany.
100% čistota všech produktů Living Nutrition je garantována bez použití jakýchkoliv umělých přísad, pojiv nebo jiných pomocných látek.
Produkty living nutrition jsou vegan a certifikovány BIO,Britskou organizací, Soil Association Organic.
 mulondon-certifications-vegansa_stickers_400x400_1

DÁVKOVÁNÍ

Dospělí: 1-3 kapsle denně s jídlem nebo bez jídla.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není vhodný jako náhrada pestré stravy a náhrada vyvážené diety. Jste-li v ošetřování (nemocní), těhotná nebo plánující těhotenství, konzultujte užívání výrobku s lékařem.

 

SLOŽENÍ: (Fermented, freeze dried) *Soymilk (Glycine max), *Banana (Musa acuminatapowder*Baobab (Adansonia digitatapowder, Vegetable cellulose capsule (hydroxypropyl methylcellulose).

*Certifikováno BIO od Soil Association Organic UK.

 60 kapslí

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

3 kapsle obsahují:
Kefi-SOYA™ (Fermentované, mrazem sušené, BIO sójové mléko):      400 mg
BIO, mrazem sušený, banán                                                                 400 mg
BIO, mrazem sušený, baobab                                                               400 mg
Bez přídavných látek a konzervantů.
  • Produkt neobsahuje pšenici, lepek, mléčné stopy a sóju.
  • Vhodné pro vegetariány a vegany.

 

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: