Viridian Magnesium Taurate 90 kapslí (Taurát hořečnatý)

549 Kč
Skladem

Vysoce vstřebatelná forma hořčíku. Hořčík taurát je zaměřen na podporu dobrého stavu cév a kondici celého kardiovaskulárního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Viridian Magnesium Taurate 90 kapslí (Taurát hořečnatý) je chelátová forma hořčíku spojená s molekulou aminokyseliny L-taurinu. Tyto dvě látky jsou pro tělo výborně vstřebatelné a působí společně. Hořčík taurát je zaměřen na podporu stavu cév a kondici celého kardiovaskulárního systému.
 
Jejich účinek byl pečlivě vědecky prozkoumán a bylo potvrzeno, že souvisí se stavem endoteliálních buněk (buněk tvořících vnitřní stěnu cév) a tedy prevencí a podporou při ateroskleróze, obecně špatném stavu cév a také při vysokém krevním tlaku.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Stav cév
  • Stav kardiovaskulárního systému
  • Hodnotu krevního tlaku

Taurát hořečnatý a jeho účinky

Účinky taurátu hořečnatého souvisí se třemi oblastmi, které jsou pro stav cév naprosto zásadní:

  • Syntézou oxidu dusnatého
  • Stabilní hladinou vápníku
  • Schopností organismu bránit se oxidačnímu stresu
 
 
Balení: 90 kapslí (78,6 g)
 
Dávkování: Berte 2 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Vhodné pro vegany. Skladujte v suchu a chladu mimo dosah dětí.
 
Složení ve dvou veganských kapslích: 1500 mg taurátu hořečnatého poskytuje 112 mg hořčíku (30 % referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek), obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza
 

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: