QUINTON Totum Sport 10 x 20 ml hypertonic drink

Značka: Quinton
620 Kč
Skladem

Mořská plazma pochází z planktonovým oblastí v oceánech. Obsahuje 78 elektrolytů. Vhodné vypít před, při nebo po fyzické zátěži nebo sportovním výkonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

QUINTON Totum Sport 10 x 20 ml hypertonic drink je hypertonický nápoj v pratických 20ml sáčcích. Rychle tělu dodá optimální minerály a proto přispívá k lepším výkonům. Vhodný pro sportovce a fyzicky pracující osoby. JSkvělé výsledky má při užívání během tréninku.

Minerály Totum Sport jsou vyrobené z mořské vody bez chemie a dochucovadel. Obsahují 78 minerálních látek. 

POUŽITÍ

Doporučuje se užívat 1 sáček denně.

SLOŽENÍ

Studená dvojitě mikrofiltrovaná mořská voda, pramenitá voda. 10 sáčků o obsahu 20 ml. Celkový obsah balení: 200 ml.

Pro 60 ml
- Chlorid: 1190 mg (150% VNR *)
- Hořčík: 70 mg (18% VNR *)

* VNR = nutriční referenční hodnoty

Díky působení fytoplanktonu, zooplanktonu a slunečního svitu přeměňuje elektrolyty na biodostupnou formu ve správných proporcích. 

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: