Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

QUINTON MOŘSKÁ PLASMA ISOTONIC 300 ML

Značka: Quinton
900 Kč
Skladem

Unikátní roztok ve skleněných ampulích s ideální koncentrací minerálů a stopových prvků. Udržuje hodnotu pH v organismu a podporuje imunitní systém a regeneraci

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

QUINTON MOŘSKÁ PLASMA ISOTONIC 300 ML je 100% přírodní minerální doplněk stravy, který přirozeně způsobem zajišťuje doplnění a udržování minerálních látek a esenciálních živin v těle. Ve skleněných ampulích naleznete koncentrovanou mořskou plazmu ve své původní podobě, jak je čerpána z oceánu. Produkt obsahuje všechny přírodní prvky Mendělejevovy periodické tabulky, a to ve stejném poměru jako naše vnitřní prostředí, složené z různých organických tekutin jako jsou: extracelulární tekutina, krevní plazma, slzy, mozkomíšní mok atd.

Obsahuje 78 minerálů a stopových prvků, které tělo potřebuje, ve vstřebatelné formě. Obsahuje rovněž vitamíny, antioxidanty a mastné kyseliny. Udržuje optimální hodnotu pH v organismu a podporuje imunitní systém a regeneraci.

 Postup začíná extrakcí mořské vody ve specifických místech planktonových vírů, což jsou velké vířivé plochy, kde koncentrace fytoplanktonu vede k velmi velké populaci různých živých bytostí (zvířata, rostliny a mikroživiny), tj. velmi bohatá biocenóza, která produkuje biologicky dostupné mikroživiny. V těchto oblastech se formovaly prvotní buňky.

MOŘSKÁ PLAZMA

Mořská plazma obsahuje přírodní minerální látky důležité pro správné fungování organismu a podporu imunitního systému. Díky zdroji v planktonových oblastech se jedná o minerální látky, které jsou tělem velmi dobře vstřebatelné, což naše produkty činí unikátní.

Pozoruhodnou podobnost mezi mořskou vodou z planktonových oblastí a krevní plazmou objevil jako první francouzský bilolog René Quinton a dodnes je tzv. mořská plazma vyráběna laboratořemi Quinton dle jeho patentovaných postupů.

Benefity mořské plazmy

  • Regulace pH - Pomáhá regulovat správné pH organismu a vnitřního prostředí. 
  • Lepší trávení - Podporuje zdraví zažívacího ústrojí a reguluje fyziologické a střevní pH. 
  • Napomáhá spánkové regeneraci - Užitím isotonického roztoku se regenerace během spánku podpoří. 
  • Lepší metabolismus - Dodává všechny prvky nezbytné pro správnou výživu buněk a optimální metabolismus. 
  • Funkce DNA - Minimálně 64 minerálních látek a stopových prvků je potřeba ke správné funkci DNA.
  • Pomocník v jidelníčku - Pomáhá vstřebávání ostatních složek ze stravy. Zejména vitamínů a bílkovin. 
  • Urychluje regeneraci - Zvyšuje vstřebávání bílkovin a odbourává tvorbu laktátu ve svalech. 
  • Remineralizace organismu - Doplnění minerálů po fyzické námaze a sportu. Nahradí pocením ztracené elektrolyty. 
  • Výživa buněk - Quinton Isotonic harmonizuje hladinu minerálů v extracelulární tekutině pro naše buňky. 
  • Silná imunita - Podporuje lymfocyty a posiluje imunitní systém.

Kojení a výživa při těhotenství

Quinton Isotonic je vhodný i pro těhotné a kojící maminky. V období těhotenství a růstu dítěte je zcela zásadní kvalitní výživa. Minerální látky jsou důležité pro zdravý růst dítěte a ve vyváženém množství a správné koncentraci v produktu Quinton Isotonic jsou zcela ideální a bezpečné.

Kvalitní spánek

Mořská plazma v ampulích Quinton Isotonic dodá tělu před spaním minerální látky ve správné koncentraci pro klidný spánek. Podporuje regeneraci organismu během noci a celé tělo tak může načerpat síly.

Vhodné i pro starší osoby

Quinton Isotonic mohou užívat i starší osoby. Je to správná koncentrace, která nezatěžuje starší organismus. Vyváženou stravou a dostatkem minerálních látek a vitamínů se zvyšuje obranyschopnost a energie organismu. Mořská plazma zlepšuje metabolismus a chuť k jídlu.

Synergický efekt minerálních látek

Není to pouze o doplnění minerálních látek, ale především o komplexnosti. Jinými slovy, nestačí doplnit pouze některé majoritní prvky, ale je potřeba doplnit celé spektrum všech prvků, i těch, které jsou přítomny v malém množství. Veškeré prvky se totiž navzájem ovlivňují (tzv. synergický efekt) a pokud doplníme celé spektrum v přesných poměrech, projeví se to na vstřebatelnosti a efektivitě. Mořská plazma obsahuje 78 vyvážených a vstřebatelných prvků. Jsou to veškeré přírodní prvky, které můžeme označit jako minerální látky.

Minerální voda vs. mořská plazma

Minerální vody sice obsahují minerální látky, bohužel ale s velmi malou vstřebatelností a využitelností v organismu. Mnohdy se užívají při střevních potížích a zácpách, neboť tělo se hůře vstřebatelných látek zbavuje, a tak uvolňuje zažívání. Ve většině případů obsahují minerální vody pouze některé majoritní prvky a pár stopových. Stejně tak běžná mořská voda obsahuje hůře vstřebatelné prvky v anorganické formě. Taková voda je efektivní podobně jako voda minerální a využívá se zejména na vaření díky kvalitnímu zdroji soli, ale nikoli na plnohodnotné vyživení organismu minerálními látkami. Oproti tomu mořská plazma Quinton obsahuje vstřebatelné prvky díky planktonovým oblastem, ze kterých se čerpá.

Laboratoře Quinton zaručují přísný technologický režim a nejvyšší kvalitu, stejně jako úplné dodržování pravidel stanovených René Quintonem.

SLOŽENÍ : Pro 60 ml (maximální denní dávka): mořská voda 29%, voda 71%, Chlorid: 345 mg.

Přírodní čerstvá mořská voda z planktonových oblastí zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona, koncentrace snížena na roztok izotonický (9 ‰) s pramenitou vodou s nízkým obsahem minerálních látek pro zachování správného poměru – bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000.). Není tepelně ani chemicky upravována, ani ozařována UV filtrem.

 

DÁVKOVÁNÍ

Optimální dávkování: 1 ampule ráno na lačno, 1 ampule v poledne, 1 ampule večer.

Maximálně 6 ampulí denně. Tekutinu chvíli podržte v ústech a pak polkněte.

BALENÍ

30 x 10 ml

KONTRAINDIKACE A NEŽÁDOUCÍ REAKCE

žádné

UPOZORNĚNÍ

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: