QUINTON Totum Sport Nite 10 x 20 ml isotonic drink

Značka: Quinton
620 Kč
Skladem

Mořská plazma v praktických sáčcích. Obsahuje 78 minerálů. Nápoj je vhodný pro regeneraci a remineralizeci těla během spánku. Mohou ho užívat i děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

QUINTON Totum Sport Nite 10 x 20 ml isotonic drink je isotonický nápoj vyrobený z mořské vody. Obsahuje 78 minerálních látek v ideálním poměru. Přispívá k lepší regeneraci těla. Je bez chemie a dochucovadel, bezpečený pro všechny včetně dětí. Je vhodné ho užívat před spaním, remineralizujtevaše tělo během spánku.

Díky působení fytoplanktonu, zooplanktonu a slunečního svitu přeměňuje elektrolyty na biodostupnou formu ve správných proporcích.

Doporučuje se užívat 1 sáček denně, ideálně před spaním. Nemíchejte s vodou.

Doporučené denní dávkování: 25 ml. Obsahuje 78 elektrolytů. Z planktonovým oblastí v oceánech.

Složení pro doporučené denní dávkování (25 ml): chloridy: 133 mg/4% VNR (nutriční referenční hodnoty), magnesium: 9,3 mg/2% VNR, kalcium: 2,0mg/<1%VNR, sodík: 86mg/4% VNR, draslík: 2,8mg/<1% VNR.

Složení: 71% pramenité vody; 29% studená dvojitě mikrofiltrovaná mořská voda.

Pro 25 ml
- Chlorid: 133 mg (16% VNR *)

* VNR = nutriční referenční hodnoty

10 sáčků o obsahu 25 ml. Celkový obsah balení: 250 ml.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: