Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Trime Kids Omega 3

Značka: Trime
599 Kč
Skladem

Kyselina dokosahexaenová pro optimální vývoj mozku a zrakového aparátu již od prvního trimestru těhotenství. Bez chemických přísad, z čistě rostlinného zdroje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trime Kids Omega 3 je vysoce kvalitní olej s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin. Olej je extrahovaný z řas pěstovaných v přísně kontrolovaných podmínkách. Kyselina dokosahexaenová je nezbytná pro optimální vývoj mozku a zrakového aparátu již od prvního trimestru těhotenství. Zcela bez chemie a z čistě rostlinných zdrojů.

Příjem omega-3, resp. DHA (kyseliny dokosahexaenové), ze stravy je u batolat a dětí v současné době a našich lokálních podmínkách velmi nízký a kvalitní suplementace tak představuje prevenci pro zajištění zdravého vývoje nervového systému, senzorických, motorických a kognitivních funkcí. A to již od prvního trimestru těhotenství. V předškolním a školním období mají tyto mastné kyseliny rovněž pozitivní vliv na učení a paměť.

Vysoký podíl aktivní složky DHA, která je důležitá zejména u dětí v preventivní péči pro správný vývoj nervového systému, mozku a zrakového aparátu.

Obsahuje 250 mg omega-3 DHA v přirozene triacylglycerolové formě, která nepodléhá žádným chemickým modifikacím a maximálně kopíruje přírodu 

Vyznačuje se vynikající stabilitou (acidita, anisidin, peroxidy)

Eco friendly, 100% vegan doplněk stravy.

Rostlinné omega-3 bohaté na kyselinu dokosahexaenovou (DHA)

Kyselina dokosahexaenová (DHA) pochází z řasy (Schizochytrium sp.) šetrně pěstované v uzavřené kultivaci, která minimalizuje riziko znečištění těžkými kovy a jinými kontaminanty. DHA reprezentuje strukturální mastnou kyselinu nacházející se v lidském mozku, kůži a oční sítnici. DHA je nezbytná pro zajištění normálního vývoje nervové soustavy a podporuje správné fungování mozku, kognitivních funkcí, paměti a zraku.

 

Složení: Olej z řas (Schizochytrium sp.)

Doporučené dávkování: Denní dávka (DD) odpovídá 2 stlačením pumpičky.

Dávkování dle věku dítěte:
Děti 1-8 let cca 250 mg DHA (1x DD).
Děti 8-14 let - 250-500 mg DHA (až 2x DD).
Děti starší 14 let - 500-750 mg DHA (až 3x DD).
Množství v dávce % Denní hodnoty
DHA 250 mg -

Dávek v balení: 60


Upozornění: 

Doplněk stravy.

Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Po otevření ideálně skladujte v ledničce a spotřebujte do 3 měsíců.

 Vyrobeno v ČR

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: